Transport i Przeprowadzki w Warszawie

Stolica niektórych przyciąga innych odpycha. Bogate życie kulturalne, wyższe płace, ale też wyższe koszty życia. Niezależnie od tego czy wprowadzamy się czy wyprowadzamy z Warszawy jest to trudna decyzja. Sprawmy by chociaż przeprowadzka była bezproblemowa i tania 🙂 Na podstawie setek zleceń transportu i przeprowadzek zleconych na Clicktrans.pl określiliśmy średnie ceny transportu i przeprowadzek w Warszawie.

Przeprowadzka w Warszawie

Jesteście ciekawi ile średnio będzie kosztować Was przeprowadzka w obrębie samej Warszawy? Tak się składa, że zorganizowanie całej przeprowadzki to jedna z najczęściej realizowanych usług transportowych i kosztuje średnio 232 zł. Zaraz po przeprowadzkach popularne jest transportowanie mebli oraz motocykli i skuterów. Za przewóz mebli zapłacimy średnio 140 zł, natomiast transport motocykla czy skutera będzie kosztować ok. 84 zł.

Wśród usług transportowych w obrębie Warszawy przeprowadzki i transport mebli stanowią razem, prawie 80% zleceń. Inne często transportowane towary to sprzęt AGD i RTV, motocykle, skutery, samochody, palety i paczki.

Przeprowadzki na trasie Warszawa <> inne miasta w Polsce

Najczęściej przeprowadzki odbywają się między obecną, a dawną stolicą Polski. Trasa Warszawa – Kraków absolutnie wygrywa w tej klasyfikacji. Kolejna popularna trasa, na której organizuje się przeprowadzki to Warszawa <> Wrocław. Równie częste trasy na mapie przeprowadzek to Warszawa <> Poznań i Warszawa <>Gdańsk.

Na dalszych miejscach pod względem p&l;opularności znalazły się trasy: Warszawa <> Gdynia, Warszawa <> Szczecin, Warszawa <> Łódź, Warszawa <>  Londyn oraz Warszawa <> Katowice.

Transport i przeprowadzki Warszawa

 

Transport i przeprowadzki Warszawa <> Kraków

Jesteście ciekawi ile kosztuje przeprowadzka na tej trasie? Za taką usługę zapłacicie średnio 379 zł.

Oczywiście ta cena może się różnić w zależności od tego ile mebli chcecie przewieźć oraz czy przedmioty te wymagają dodatkowego zabezpieczenia. Jeśli chcecie zmniejszyć koszt przeprowadzki, spróbujcie spakować meble i sprzęty tak, aby przewoźnik miał jak najmniej pracy do wykonania i mógł skupić się na samym transporcie. Dodatkowo, jeśli na Clicktrans.pl zgłosi się do Was przewoźnik, który akurat jedzie na trasie Waszej przeprowadzki, jest duża szansa, że zrealizuje to zlecenie pod drodze, co oznacza niższą cenę transportu!

Ceny innych zleceń transportowych w obrębie Warszawy  kształtują się następująco: transport mebli – średnia cena transportu 200 zł, motocykle i skutery  –  średnia cena transportu 218 zł.

Transport i przeprowadzki Warszawa <> Wrocław

Za przeprowadzkę na trasie Warszawa <> Wrocław zapłacimy już nieco więcej, niż za transport między Warszawą, a Krakowem. Średnia cena takiej przeprowadzki wynosi 492 zł.

Jeśli chcesz przewieźć tylko kilka mebli, za taki transport możesz spodziewać się kosztów na poziomie ok. 209 zł. Jeśli planujesz przewieźć motocykl lub skuter do swojego nowego miejsca zamieszkania uwzględnij w swoim budżecie koszt ok. 251 zł. 

Transport i przeprowadzki Warszawa <> Poznań

Na trasie Warszawa <> Poznań, aż 66% analizowanych zleceń było związanych z przeprowadzkami. Zmieniając swoje miejsce zamieszkania, niezależnie od tego czy wybieracie koziołki na rynku w Poznaniu, czy palmę na rondzie De Gaulle’a w Warszawie – przeprowadzka będzie kosztować Was średnio 421 zł.

Co do transportu mebli, zależnie od ich wielkości oraz ilości można spodziewać się kosztu około 214 zł. 

Transport i przeprowadzki Warszawa <> Gdańsk

Chcesz się przeprowadzić na tej trasie? Planując budżet weź pod uwagę, że przeprowadzka będzie kosztować średnio 386 zł.

Bardzo popularny jest na tym odcinku transport mebli. Za tę usługę zapłacisz  około 219 zł. Transport pojazdów takich jak motocykle czy skutery to koszt około 217 zł.

Transport i przeprowadzki Warszawa <> Gdynia

Za przeprowadzkę na trasie Warszawa <> Gdynia zapłacisz ok. 540 zł. Inne często realizowane zlecenia na tej trasie to transport mebli (kosztuje średnio 346 zł).

Za transport motocykla lub skutera na tym odcinku zapłacić ok. 243 zł.

Transport i przeprowadzki Warszawa <> Szczecin

Na trasie Warszawa <> Szczecin bardzo często zleca się transport mebli. Za tę usługę zapłacisz średnio 211 zł. Przeprowadzasz się? Na tej trasie taka usługa będzie kosztowała ok. 789 zł.

Transport i przeprowadzki Warszawa <> Łódź

Za transport mebli na tej trasie zapłacisz mniej niż między Warszawą a Szczecinem, bo tylko 179 zł. Przy przeprowadzce na odcinku Warszawa <> Łódź, możesz spodziewać się kosztów ok. 356 zł. Transport sprzętu AGD wyniesie Cię ok. 145 zł.

Transport i przeprowadzki <> Londyn

Najczęściej na tej trasie przewożone są paczki, a koszt takiej usługi wynosi średnio 451 zł. Przeprowadzka do Londynu, będzie kosztować około 1786 zł. Na tym odcinku często transportuje się również rowery, meble, obrazy, motocykle, samochody czy zwierzęta.

Średnia cena transportu przesyłek

Jak kształtują się ceny transportu różnych przesyłek na trasach w Polsce z i do Warszawy? Poniżej znajdziesz zestawienie cen na wybranych przez nas trasach. W naszej analizy uwzględniliśmy następujące zlecenia:

 • zlecenia na przeprowadzki
 • transport pojazdów
 • transport mebli
 • transport palet
 • transport paczek
 • transport sprzętu AGD/RTV
 • transport zwierząt
 • transport obrazów

Średnie ceny transportu na wybranych trasach:

 • Warszawa – Warszawa 178 zł
 • Warszawa – Poznań 258 zł
 • Warszawa – Londyn 929 zł
 • Warszawa- Kraków 244 zł
 • Warszawa- Gdańsk 239 zł
 • Warszawa- Gdynia 354 zł
 • Warszawa – Łódź 214 zł
 • Warszawa – Szczecin 359 zł
 • Warszawa- Katowice 211 zł

Średnie ceny transportu z Warszawy za granicę

Według naszego raportu dotyczącego przeprowadzek (2014) trend wyjeżdżania za granicę, jeszcze obecny w 2011 roku uległ zmianie. Między 2012 i 2013 rokiem przeprowadzek do Polski było 18% więcej niż tych za granicę. W 2014 było ich już 74% więcej.

Najwięcej przeprowadzek odbywa się na trasie Warszawa <> Wielka Brytania. Niewiele mniej zleceń występuje na odcinku Warszawa <> Niemcy. Kolejne trasy pod względem popularności zleceń na przeprowadzki to: Warszawa <> Belgia, Warszawa <> Francja, Warszawa <> Włochy, Warszawa <> Hiszpania.

Analizując koszty przewozu przesyłek, braliśmy pod uwagę zlecenia transportu paczek, przeprowadzek, samochodów, motocykli, palet, rowerów, obrazów, zwierząt, maszyn i urządzeń przemysłowych, sprzętu AGD/RTV i innych.

Średnie ceny transportu przesyłek na trasach zagranicznych

 • Warszawa – Wielka Brytania 825 zł
 • Warszawa – Niemcy 782 zł
 • Warszawa – Francja 1278 zł
 • Warszawa- Belgia 971 zł
 • Warszawa- Holandia 920 zł
 • Warszawa – Włochy 1476 zł
 • Warszawa – Hiszpania 2025 zł

Średnie ceny przeprowadzek na trasach zagranicznych

 • Warszawa – Wielka Brytania 1484 zł
 • Warszawa – Niemcy 1 112 zł
 • Warszawa – Francja 2 014 zł
 • Warszawa- Belgia 1 535 zł
 • Warszawa- Hiszpania 1450 zł

Transport przesyłek zagranicznych z i do Warszawy

Jeśli potrzebujecie bardziej szczegółowych analiz niż te powyżej przychodzimy z pomocą! Przed Wami zestawienie średnich cen transportu poszczególnych przesyłek zagranicznych na wybranych trasach z i do Warszawy.

Dowiecie się ile kosztuje transport m.in. mebli, samochodu, motocykla, obrazu czy też psa lub kota.

Przesyłki Warszawa <> Niemcy

Najczęściej na tej trasie transportuje się samochody. Zaraz po nich są paczki, przeprowadzki, meble oraz motocykle. Pozostałe rodzaje przesyłek transportowane do Niemiec to przykładowo: palety, rowery, sprzęt AGD/RTV, obrazy, zwierzęta, maszyny i urządzenia przemysłowe.

Średnie ceny przewozu tych przesyłek wyglądają następująco:

Kategorie Średni koszt transportu
Samochody 1 331  zł
Paczki 342 zł
Meble 399 zł
Motocykle 515 zł
Maszyny i urządzenia przemysłowe 571 zł
Palety 776 zł

Przesyłki Warszawa <> Wielka Brytania

Na tym docinku transportuje się mnóstwo paczek, popularne są również przeprowadzki, transport mebli oraz rowerów. Kolejne pod względem ilości zleceń transportowych są palety, motocykle, zwierzęta, samochody oraz sprzęt AGD/RTV.

Paczki, przeprowadzki oraz transport mebli stanowią aż 58% zleceń na tej trasie.

Tak przedstawiają się średnie ceny przesyłek:

Kategorie Średni koszt transportu
Paczki 395  zł
Meble 647 zł
Rowery 191 zł
Palety 904 zł
Motocykle 735 zł
Zwierzęta 786 zł

 

Przesyłki Warszawa <> Francja

Na tej trasie najczęściej transportowane są Samochody, Paczki oraz Motocykle. Inne rodzaje przesyłek transportowych, realizowane na trasie Warszawa <> Francja to meble przeprowadzki, Rowery, Maszyny, Palety.

Kategorie Średni koszt transportu
Samochody 1 733 zł
Paczki 537 zł 
Meble 812 zł
Motocykle 1 446  zł
Maszyny i urządzenia przemysłowe 500 zł
Palety 890 zł

Przykładowe zlecenia zrealizowane w serwisie Clicktrans.pl

Transport Warszawa <>  inne kraje

Transport paczek na trasie Warszawa <> Włochy to jedna z częściej realizowanych usług przewozowych – średnio zapłacicie za nią 720 zł.  Równie popularny jest transport motocykli i samochodów. Koszt transportu motocykla do Włoch to ok. 783 zł, natomiast cena transport samochodu na odcinku Warszawa <> Włochy to ok. 2600 zł.

Jeśli myślicie o przewiezieniu samochodu na trasie Warszawa <> Holandia, to może to kosztować Was około 1 400 zł. Transport mebli to na trasie Warszawa <> Holandia to koszt około 600 zł.

Interesuje Was koszt przeprowadzki między Warszawą, a Belgią? Wynosi on średnio 1 535 zł. A może chcecie przewieźć motocykl na trasie Warszawa – Hiszpania? Taki transport wyniesie Was około 1 242 zł. Jeśli potrzebujecie natomiast przewieźć samochód na tym samym odcinku, koszt takiej usługi to średnio 3 016 zł.  

Mała przeprowadzka w Warszawie – przewóz regału, roweru i paczek za 190 zł

Przeprowadzka Warszawa – Kraków wraz z wniesieniem za 500 zł

Transport paczki z Warszawy do Londynu za 150zł

Transport mebli i paczek z Warszawy do Berlina  za 1200 zł

Sprawdź Transport Bydgoszcz i Przeprowadzki Bydgoszcz, żeby poznać zrealizowane transporty: ceny i trasy.

Szukasz transportu we Wrocławiu ? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł>> https://clicktrans.pl/blog/transport-i-przeprowadzki-wroclaw/

1 Odpowiedź

 1. 28 kwietnia 2017

  […] Transport Bydgoszcz i Przeprowadzki Warszawa, żeby poznać zrealizowane transporty: ceny i […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Clicktrans sp. z o.o. przetwarza dane dla realizacji umowy, obowiązków prawnych oraz treści zgód. Masz prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu. Polityka prywatności