Jak zorganizować transport zmywarki?

Nie chcesz narażać się na zniszczenie zmywarki i konieczność zakupu nowej? Wystarczy, że przeczytasz nasz artykuł, w którym tłumaczymy, jak bezpiecznie i tanio przewieźć zmywarkę.

transport zmywarki

Jak zabezpieczyć zmywarkę do transportu?

Jeśli boisz się, że Twoja zmywarka zarysuje się podczas transportu, możesz zakupić sporą rolkę folii bąbelkowej i owinąć te najbardziej narażone na uszkodzenie miejsca. Zabezpiecz kable i odpływ znajdujące się z tyłu i z boku zmywarki.

W jakiej pozycji przenosić zmywarkę?

Każdy sprzęt AGD, dobrze jest przenosić w pozycji zbliżonej do pionowej, aby ewentualne płyny i elementy elektroniczne znajdujące się w środku nie przemieszczały się.

Włączanie sprzętu po przeprowadzce
Jeśli wiesz, że woda w zmywarce i płyny znajdujące się wewnątrz mogły się przemieścić podczas transportu, nie włączaj zmywarki zaraz po przyjeździe na miejsce. Odczekaj od 12 do 24 h zanim włączysz zmywarkę. Jeśli zrobisz to zbyt wcześnie, urządzenie może ulec uszkodzeniu!

Przenosząc zmywarkę przez drzwi lub klatkę schodową:

  • poproś drugą osobę do pomocy,
  • chwyćcie zmywarkę z obu stron,
  • można przechylić ją lekko pod kątem, jeśli tylko tak można przenieść ją przez drzwi lub klatką schodową.
Pasy zabezpieczające
Nie nadwyrężaj kręgosłupa! Jeśli zdecydujesz się na przetransportowanie sprzętu samemu, użyj pasów pomocniczych, dzięki którym ciężar, który będziesz dźwigał nie będzie tak bardzo obciążał Twoich pleców. Jeśli wolisz, aby zajęli się tym profesjonaliści, zleć transport firmie transportowej.

W samochodzie najlepiej ustabilizować zmywarkę np. pasami. Mimo że jest to sprzęt stosunkowo ciężki, podczas przewożenia może przesunąć się lub przewrócić.

Jeśli przewozisz zmywarkę z firmą transportową, możesz zamówić usługę wraz z zabezpieczeniem, zniesieniem i wniesieniem. Jeśli chcesz być pewny, że Twoja zmywarka nie ulegnie uszkodzeniu, rozważ powierzenie tego zadania bardziej doświadczonym 🙂

Ile kosztuje transport zmywarki?

1. Transport zmywarki w Polsce

Transport zmywarki na trasach krajowych będzie kosztował  ok. 100 – 200 zł  

Przykłady:

2. Transport zmywarki na trasach zagranicznych

Transport zmywarki na trasie Polska <> Wielka Brytania

Jeśli chodzi o koszt transportu zmywarki z i do Wielkiej Brytanii, możecie spodziewać się cen  od 250 do 350 zł  

Przykłady:

WAŻNE
Jeśli masz do przewiezienia jeszcze inne urządzenia czy też meble, możesz przetransportować wszystko za jednym razem. Cena będzie bardziej korzystna niż w przypadku przewozu tylko jednej rzeczy. Spójrz na przykładowy transport kilku urządzeń (w tym zmywarki). Na trasie z Polski do Niemiec kosztował 340 zł >> https://clicktrans.com/zmywarka-piekarnik-plyta-ceramiczna

Transport zmywarki na trasie Polska <> Francja

Chcecie przewieźć zmywarkę z lub do Francji? Koszt takiego transportu to  ok. 380 – 500 zł  

Przykład:

Transport zmywarki na trasie Polska <> Holandia

Chcecie przewieźć zmywarkę z lub do Francji? Koszt takiego transportu to  ok. 300 – 500 zł  

Przykład:

 

Potrzebujesz przewieźć zmywarkę?

1 Odpowiedź

  1. Kalkulator pisze:

    Bardzo przydatne informacje, często kupuję na różnych aukcjach sprzęt, gdzie standardowy kurier nie zabierze. Pani wpis powinno się przeczytać zanim się kliknie kup teraz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Clicktrans sp. z o.o. przetwarza dane dla realizacji umowy, obowiązków prawnych oraz treści zgód. Masz prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu. Polityka prywatności