Jak wysłać paczkę do Anglii w czasach epidemii?

Pomimo epidemii koronawirusa i przywróceniu kontroli granicznych w wielu europejskich krajach dalej bez zmian możesz wysyłać najróżniejsze przesyłki na terenie Polski i za granicę, w tym do Wielkiej Brytanii. Zobacz, jak zrobić to bez wychodzenia z domu.

Jeśli:

  •  chcesz wysłać paczkę do Wielkiej Brytanii
  •  chcesz wysłać coś dużego i nietypowego na Wyspy Brytyjskie
  •  chcesz coś sprowadzić z UK do Polski

Wystarczy, że zlecisz transport firmie transportowej. Przewoźnicy pomimo epidemii dowożą towary do Wielkiej Brytanii. Waga, wymiary czy rodzaj przesyłki nie mają znaczenia dla firmy transportowej (w przeciwieństwie do kurierów czy Poczty Polskiej).

Tysiące firm transportowych znajdziesz w serwisie Clicktrans. Wystarczy, że opublikujesz bezpłatne ogłoszenie, w którym opiszesz swoją przesyłkę a także określisz miejsce jej nadania/odbioru. To może być Twój dom, dzięki czemu nie musisz opuszczać czterech ścian, aby załatwić czy odebrać wysyłkę.

Z Clicktrans przewieziesz każdą przesyłkę niezależnie od jej wagi czy wielkości. Nie musisz się martwić o ograniczenia narzucane chociażby przez kurierów, którzy często nie wezmą większych czy nietypowych rzeczy (bądź naliczą za nie dodatkowe opłaty).

Ile kosztuje wysyłka do i z Wielkiej Brytanii

W transporcie ceny są zawsze zależne od wagi, wymiarów przesyłki oraz dystansu do pokonania, Dlatego trudno określić z góry cenę usługi.

Prezentujemy przykładowe ceny przesyłek z Polski do Anglii zrealizowane z Clicktrans:

Paczka z Poznania do Londynu wysłana za 150 zł: https://clicktrans.pl/przesylka/do/uk1

5 ram okiennych wysłanych ze Szczecinka do Londynu za 800 zł: https://clicktrans.pl/przesylka/do/uk2

Prezentujemy przykładowe ceny przesyłek z Anglii do Polski zrealizowane z Clicktrans:

Paczka wysłana z Leicester do Sztumu za 200 zł: https://clicktrans.pl/przesylka/do/pl1

Piekarnik przewieziony z Norwich do Opola w cenie 350 zł: https://clicktrans.pl/przesylka/do/pl2

 

Chcesz wiedzieć więcej o kosztach? Sprawdź szczegółowe ceny przesyłek do Wielkiej Brytanii.

 

 

Bezpieczne wysyłki w czasie pandemii

Pamiętaj, aby w czasach zagrożenia COVID-19 przestrzegać zasad bezpieczeństwa podczas nadawania i odbierania przesyłek. Dowiedz się więcej  o bezpiecznym nadawaniu paczek.

Izabela Pawlik

Interesują mnie sposoby na ekologiczne rozwiązania w transporcie. Na blogu prezentuję wskazówki dotyczące przewozu maszyn, ciężkiego sprzętu i rzeczy bardzo nietypowych. Interesują mnie także prawne i społeczne aspekty transportu i przeprowadzek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Clicktrans sp. z o.o. przetwarza dane dla realizacji umowy, obowiązków prawnych oraz treści zgód. Masz prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu. Polityka prywatności